Ušijte sobě nebo svým blízkým originální kožené balerínky, polobotky, nazouváky, sandálky, huarache nebo dětské capáčky. Boty budete mít nejpozději za tři večery hotové.

Příjemně prožitý čas s popovídáním, při němž zároveň vytvoříte úžasné kožené botky na míru. Budou originální a vyzdobené tak, jak vy sami popustíte uzdu své fantazii. Nečekejte však klasické ševcovsky ušité boty. Jde o šití bot cele v ruce, na míru, ne na kopytu, odnesete si boty s tenkou podrážkou, bez podpatku – pohodlné na nohu, ale pro ty, kdo nechodí v barefoot botách možná nezvyklé (široká špička, tenká podrážka…).

Šitím bude provázet Jitka Vrbová: „Já už v jiných botách nechodím (kromě zimy, kdy občas nějaké široké jiné vezmu na milost) a dětem šiju také tyto. Byla jsem na kurzu Veroniky Mocové a podle jejího úžasného kurzu tvořím. Na šití se zde společně jednou týdně scházíme již čtyři roky.“

Přihlášení

  • Věk: od 10 let
  • Lektor: Mgr. Jitka Vrbová
  • Kde: Zastávka194 (nám. TGM, Chotěboř) – vchod přes Café Kohout
  • Kdy: každé úterý od 17:00 šijeme dle zájmu cca do 20:00 – 22:00
  • Cena: 1990 Kč boty pro dospělé, 1790 Kč dětské boty (do vel. 36), 500 Kč huarache, 600 Kč capáčky. V ceně materiál, pomůcky, lektorné i pronájem prostor. Třetí a další boty se slevou 200 Kč.
barefoot1
barefoot2
barefoot3
barefoot4