“5 rytmů“ přesahuje tanec. Pohyb je medicínou, meditací a metaforou. Společně odlupujeme vrstvy, odkládáme masky a tančíme, dokud se nerozplyneme… to vše abychom poznali sami sebe.”
Gabrielle Roth

Tanec 5 rytmů nás podpoří v tom, abychom přenesli svou pozornost do fyzického, emocionálního a duševního těla. Tento transformační tanec nám pomůže, abychom se stali celistvou bytostí, která může být přítomná, i když v životě přijdou náročné a bouřlivé časy. Přivede nás hlouběji do kontaktu s naším vnitřním zdrojem a bude nás vyzývat, abychom využívali svůj potenciál naplno.

Když dokážeme dát tělu dostatek pozornosti, když vnímáme jeho tvar a způsob vyjadřování, stáváme se více přítomní. V této chvíli začneme dýchat, cítit a zažívat energii, která je v nás, která námi pohybuje. A tím, že dokážeme být takto přítomní, se stáváme vědomými tanečníky. Čím více budeme vědomý tanec a pohyb cvičit, tím více se se pro vás stane stav přítomnosti běžným, normálním stavem.

Hanka Nováková dala dohromady skvělou partu nadšených hudebníků, kteří secvičili „5 rytmů“, a nyní nás společně zvou na tanec na Mlýně.
 

Pro přihlášení napište SMS na telefon 777 001 409. Děkujeme.