Registrace byla ukončena

Posilujme imunitu přirozenou cestou

od
195 Tuto událost si zobrazilo 195 lidí.
Podpořme svoji vitalitu a trvalou odolnost uvědomělým vařením a zdravým životním stylem.

O programu

Získejte díky přirozené stravě a vyváženému životnímu stylu skvělou odolnost a imunitu. Svoji kondici každodenně ovlivňujete jedině vy sami! Dopřejte si tu nejvyšší kvalitu a využijte darů přírody ve své přirozené podobě. Naslouchejme vlivům ročních období i termickým vlastnostem potravin. Kouzlo posilující stravy je především v její čerstvosti. Navraťme se k přirozenosti tak, jak ji znaly naše babičky nezasažené potravinářským průmyslem. Jistě vás zaujme i fakt, že získáte mnohem větší soběstačnost.

Lektorka Pavla Šplíchalová     

25 let se aktivně zajímám o zdravý životní styl a pozoruji souvislosti mezi kondicí, stravou, mezilidskými vztahy a péčí o sebe sama. Velkou inspirací je pro mě citát Hippokratése:  „Nechť strava je tvojí medicínou.“ Tvoření v kuchyni nás přivedlo k myšlence sestrojit univerzální a spolehlivý strojek, který bude umět šetrně zpracovat obiloviny i olejnatá semena. Se vší pokorou se dílo podařilo, manžel vyrábí mlýnky a já s rodinou šíříme povědomí o tom, jak si můžeme prospět návratem k přirozené stravě. 

www.melsi.cz

Součástí přednášky budou i ochutnávky produktů vyrobených s pomocí mlýnku Melsi a prezentace mlýnku vč. možnosti jeho vyzkoušení.

Podpořeno grantem Ministerstva práce a sociálních věcí.

                                               

 

Datum a čas

02-12-2022 @ 17:00 pro
02-12-2022 @ 19:00
 

Místo konání

Sdílet s přáteli